SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/solution/transport-image-257718483

Транспорт

Коли йдеться про транспорт та логістику, треба брати до уваги, до, крім власне транспортних засобів, це ще й величезна кількість об'єктів, які є великими споживачами дорогих енергоресурсів – тепла та води. До таких об'єктів можна віднести опалювальні гаражі та ангари, складські приміщення, будівлі вокзалів та залізничних станцій, будівлі морських портів та аеропортів, а також багато інших об'єктів.

Надійним та сучасним рішенням для забезпечення високоточного обліку і регулювання тепла та води на об'єктах сфери транспорту та логістики є тепло- та водолічильники та регулятори SEMPAL. Лічильники SEMPAL випускаються з діаметрами умовного проходу ДУ 15-1000 мм і можуть застосовуватися для організації комерційного обліку енергоносіїв від дрібних до найбільших об'єктів.

Крім цього, теплолічильники із вбудованими каналами регулювання та регулятори SEMPAL дозволяють знижувати оплату за енергоресурси за рахунок погодного та погодинного регулювання. Справді, опалювати приміщення на повну потужність у нічний час або в теплу погоду не має сенсу.

Прикладом використання нашого обладнання у сфері транспорту є встановлення теплолічильників SEMPAL на всіх станціях Київського метрополітену. При цьому всі прилади були об'єднані в єдину систему обліку теплової енергії з виведенням необхідної інформації з усіх станцій метрополітену на єдиний диспетчерський пункт. Це дозволило оперативно отримувати інформацію про теплоспоживання з усіх станцій метрополітену та своєчасно надавати її теплогенеруючій компанії для взаємних розрахунків.

Устаткування SEMPAL також встановлене на таких об'єктах, як аеропорт «Бориспіль» (м. Київ), Залізничний вокзал (м. Київ), Морський торговельний порт (м. Одеса), Національна авіакомпанія «Узбекистон Хаво Йуларі» (м. Ташкент, Узбекистан) , аеропорт «Сімферополь» та багатьох інших.

Замовляйте послуги нашої компанії за телефонами:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88

+38 044 355 11 88        +38 050 142 88 88