SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/reviews-image-257708415

Відгуки

 • thumb-/reviews-image-257708428
  УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ», УКРАЇНА, М. КИЇВ

  На котельнях ПАТ «Укртрансгаз» філії «Управління магістральних газопроводів «Київтрансгаз» було встановлено тепловодолічильники SEMPAL діаметрів DN 50 та 150 мм. За час експлуатації приладів виходів із ладу та збоїв у роботі зафіксовано не було. Лічильник “Семпал” показав себе надійним у роботі, простим та зручним у монтажі та обслуговуванні. Висока якість приладу та його комплектуючих забезпечує тривалий термін безвідмовної роботи. Враховуючи позитивний досвід застосування приладів SEMPAL на нашому підприємстві, рекомендуємо дані лічильники для організації систем обліку тепла та води на промислових та комунальних підприємствах України.

 • thumb-/reviews-image-257708431
  КП «ЦОС ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ», УКРАЇНА, М. КИЇВ

  Комунальним підприємством «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району» було виконано обладнання інженерних вводів 851 багатоквартирного житлового будинку Шевченківського району м. Києва тепловими лічильниками SEMPAL діаметрів DN 20 – 100 мм. Лічильник SEMPAL показав себе надійним у роботі, поломок та збоїв зафіксовано не було. Висока якість теплолічильників виробництва компанії SEMPAL, а також позитивний досвід їх використання дозволяє нам рекомендувати дані прилади для побудови на їх основі систем обліку тепла в багатоквартирних житлових будинках та на промислових підприємствах.

 • thumb-/reviews-image-257708434
  АК «ДАРНИЦЬКА ТЕЦ», УКРАЇНА, М. КИЇВ

  Аналізуючи технічні характеристики теплолічильників, встановлених для обліку теплової енергії в зоні споживачів АК «Дарницька ТЕЦ», та враховуючи практичні напрацювання в частині їхньої надійності, простоти обслуговування і монтажу, можна зробити висновок, що теплолічильники фірми SEMPAL є одними з найкращих приладів для обліку тепла, з-поміж широкого асортименту, представленого на ринку. Прилади SEMPAL – це оптимальне співвідношення «ціна – якість».

 • thumb-/reviews-image-257708437
  ПО «ТАШТЕПЛОЕНЕРГО», УЗБЕКИСТАН, М. ТАШКЕНТ

  Поряд із численними об'єктами житлової та адміністративної сфери тепловодолічильники SEMPAL були також встановлені на великих котельнях ТЕЦ-4 та ТЕЦ-5 м. Ташкента на трубопроводах із діаметрами DN від 300 до 600 мм. За рахунок високої точності вимірів та оперативного зняття показань вдалося відстежувати місця витоків та великих пошкоджень у теплових мережах. Щомісячна економія становила близько 30 000 Гкал.