SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/solution/obsestvennyj-i-administrativnye-zdania-vuzy-bolnicyskolysady-image-230436306

Громадські та адміністративні будинки/вузи/лікарні/школи/дитячі сади

Адміністративні будівлі, як правило, є великими споживачами тепла та води. До таких об'єктів належать будівлі парламентів, різних міністерств та відомств, обласних, міських та районних адміністрацій, а також інших органів державного управління.

При виборі обладнання для встановлення на державних будинках завжди пред'являються найвищі вимоги до його точності та якості. Особлива увага приділяється також надійності та бездоганній репутації виробника чи постачальника обладнання, оскільки всі закупівлі здійснюються за державні кошти.

Фірма  SEMPAL та продукція, що виготовляється нею, повністю відповідають цим критеріям.

Наше підприємство має велику кількість успішних проектів встановлення ультразвукових тепло- та водолічильників на адміністративних будівлях різного призначення. Це дозволило організувати на цих об'єктах по-справжньому сучасний і надійний облік енергоресурсів.

Додаткове встановлення на адміністративних будівлях регуляторів температури та індивідуальних теплових пунктів SEMPAL забезпечує ще більшу економію при оплаті за тепло та воду. Програма Sempal Device Manager дозволяє об'єднувати наші прилади в єдину систему обліку та регулювання споживання тепла та води і контролювати всі необхідні параметри на комп'ютері.

Наше обладнання встановлено на будівлях таких державних структур, як Адміністрація Президента України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Національний банк України, Генеральна прокуратура України, Верховний Суд України, Арбітражний Суд України, Служба Безпеки України, Міністерство закордонних справ, Міністерство економіки, Київська мерія, Київська торгово-промислова палата, Головпоштамт України тощо.

Багато приладів SEMPAL встановлено за кордоном. Так, наприклад, у Республіці Узбекистан наше обладнання встановлено на будівлях таких структур, як Сенат Республіки Узбекистан, Олій Мажліс (Верховна Рада) Республіки Узбекистан, Міністерство фінансів Республіки Узбекистан, Національний банк Узбекистану, Республіканська біржа та Валютна біржа Узбекистану.

Високоточний облік тепла та води на медичних закладах є одним із важливих завдань системи охорони здоров'я. Це пов'язано з тим, що зазвичай у багатьох лікарнях, шпиталях та пологових будинках якісне опалення та водопостачання потрібнІ цілодобово.

Ультразвукові лічильники тепла та води SEMPAL забезпечують сучасний високоточний облік енергоресурсів на медичних закладах будь-якого масштабу.

Додаткову економію при оплаті за тепло та воду можна отримати, встановивши на лікарняні корпуси регулювальники або індивідуальні теплові пункти SEMPAL. Як приклад можна навести один із реалізованих проектів у Вінниці. Тут на 17 корпусах Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Пирогова було встановлено як ультразвукові лічильники, так і регулятори температури SEMPAL. Завдяки цим заходам економія за спожиті комунальні послуги склала 22,2% на рік.

Як зазначалося вище, великі лікарні та госпіталі зазвичай складаються з безлічі корпусів – окремо розташованих будівель. У цьому випадку запровадження сучасного комерційного обліку дозволяє чітко розділити теплоспоживання між корпусами лікарні. Прикладом такого підходу є встановлення ультразвукових теплолічильників SEMPAL на корпусах одного з найстаріших лікувальних закладів України – Олександрівської лікарні, розташованої в самому центрі м. Києва.

Прилади SEMPAL легко об'єднуються в систему обліку та регулювання енергоресурсів у масштабах будь-якої лікарні або шпиталю за допомогою програми Sempal Device Manager. Вона дозволяє отримувати інформацію про всі необхідні параметри тепло- та водоспоживання з різних корпусів лікувального закладу та виводити цю інформацію на комп'ютер.

В даний час сотні приладів SEMPAL забезпечують комерційний облік тепла і води на різних об'єктах системи охорони здоров'я. Багато проектів було реалізовано в рамках державних програм Міністерства охорони здоров'я України.

Теплолічильники SEMPAL встановлені на сотнях шкіл та дитячих садків, а також на численних корпусах різних вищих навчальних закладів в Україні та за кордоном. Висока точність та гарантована надійність наших приладів роблять їх найкращим рішенням для організації сучасного комерційного обліку на об'єктах освіти.

Як приклад успішної експлуатації нашого обладнання можна навести встановлення 28 теплолічильників SEMPAL із діаметрами умовного проходу Ду 32-80 мм на корпусах та гуртожитках Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Прилади SEMPAL протягом багатьох років надійно забезпечують сучасний високоточний комерційний облік тепла у провідному технічному ВНЗ України.

Понад десять ультразвукових теплолічильників SEMPAL із діаметрами Ду 50-100 мм встановлені на навчальних корпусах, гуртожитках та котельні Національного аерокосмічного університету ім. Н. Є. Жуковського «ХАІ» – провідного ВНЗ української авіабудівної промисловості.

 Установка регуляторів та індивідуальних теплових пунктів (ІТП) SEMPAL на школах та дошкільних дитячих навчальних закладах також дає велику додаткову економію. Зниження оплати за тепло відбувається за рахунок погодного та погодинного регулювання теплоспоживання. Так, при погодному регулюванні споживання тепла на об'єкті плавно знижується, якщо на вулиці встановлюється тепла погода. Погодинне регулювання, у свою чергу, ґрунтується на зниженні споживання тепла на об'єкті в нічний час, а також у святкові та вихідні дні.

Застосування регуляторів температури та встановлення індивідуальних теплових пунктів SEMPAL на університетах, школах та дитсадках дозволяє знизити оплату за тепло в середньому на 15-20%, при цьому залежно від конкретних умов на об'єкті економія може сягати 35-40%. Так, наприклад, після встановлення регуляторів SEMPAL на школах та дитячих садках у Житомирі, Чернігові та Здолбунові лише за один опалювальний сезон на оплаті за тепло було заощаджено до 42%.

Енергозберігаюче обладнання SEMPAL дозволяє організувати сучасний облік та регулювання тепла та води, заощаджує значні кошти при оплаті за енергоносії та швидко окуповується. Додатковою перевагою нашого обладнання є те, що завдяки програмі Sempal DM всі прилади легко поєднуються в сучасні системи обліку та регулювання тепла та води.

Прилади SEMPAL встановлені та успішно експлуатуються на корпусах Київського державного університету, Києво-Могилянської академії (м. Київ), Агроекологічній академії (м. Житомир), Банківському коледжі (м. Черкаси), Вестмінстерському університеті (м. Ташкент, Узбекистан) та на сотнях інших об'єктів сфери освіти.

Замовляйте послуги нашої компанії за телефонами:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88

+38 044 355 11 88        +38 050 142 88 88

 

Приклади рішень