SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/solution/kommerceskaa-nedvizimost-image-230476454

Комерційна нерухомість

Ультразвукові лічильники SEMPAL повністю відповідають усім жорстким вимогам до обладнання вищого класу і широко застосовуються на дорогих об'єктах комерційної нерухомості. Тут завжди з особливою ретельністю підходять до вибору найбільш якісного, високоточного та надійного обладнання для обліку та регулювання тепла та води. 

Серед наших клієнтів – численні проекти комерційної нерухомості в різних країнах: банки, сучасні офісні та торгові центри, готелі, спорткомплекси, будівлі різних комерційних структур тощо.

Слід брати до уваги, що для повноцінного контролю тепло- та водоспоживання у висотних офісних будинках часто потрібне встановлення великої кількості приладів. Так, у сучасній 33-поверховій будівлі бізнес-центру «Парус», розташованій у самому центрі м. Києва, експлуатуються 27 ультразвукові теплолічильники SEMPAL. Прилади, встановлені на даному об'єкті, забезпечують безперебійний контроль за всіма необхідними параметрами.

Значний економічний ефект дає застосування на об'єктах комерційної нерухомості регуляторів та індивідуальних теплових пунктів SEMPAL. Це дозволяє повноцінно використовувати алгоритми погодного та погодинного регулювання тепло- та водоспоживання на об'єкті та суттєво знижувати оплату за споживані енергоресурси.

Серед клієнтів SEMPAL у сфері комерційної нерухомості – «Промінвестбанк», «Укртелеком», ФК «Динамо-Київ», «Украфлора», Центр перевезення пошти (м. Київ), банк "Надра" (м. Кіровоград), санаторій "Лівадія" (м. Лівадія), готель "Пальміра-Палац" (м. Місхор), санаторій "Форос" (м. Форос), пансіонат "Феодосія" (м. Феодосія), спорткомплекс "Шахтар" (м. Горлівка), базар "Привіз" (м. Одеса), ресторан "Турія" (м. Луцьк), готель "Ювілейний" (м. Суми), торговий дім "Закарпаття" (м. Мукачево), супермаркет "Родина" (м. Тернопіль) тощо.

Замовляйте послуги нашої компанії за телефонами:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88

+38 044 355 11 88        +38 050 142 88 88

Приклади рішень