SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/solution/bahatokvartyrni-budynky-osbb-kotedzhi-image-257708909

Багатоквартирні будинки / ОСББ / котеджі

Ультразвукові Лічильники води і тепла СЕМПАЛ є ідеальним рішенням для багатоквартирних житлових будинків і забезпечують по-справжньому сучасний, надійний і високоточний облік енергоресурсів.

Установка лічильників тепла і води СЕМПАЛ на житлових будинках дозволяє істотно знизити оплату за опалення та водопостачання. Це відбувається за рахунок того, що після установки приладу облік мешканці починають розплачуватися за тепло і воду не за завищеними розрахунковими значеннями (виходячи з площі відвідувань), а за показаннями лічильників. Тобто мешканці платять тільки за реально спожиті енергоресурси.

Прикладом такої економії може служити великий проект установки теплолічильників СЕМПАЛ на 762 багатоквартирних житлових будинки Шевченківського району м. Києва. В результаті реалізації даного проекту десятки тисяч мешканців багатоквартирних житлових будинків заплатили за один опалювальний сезон в середньому на 22,65% менше, ніж до установки теплолічильників СЕМПАЛ.

В останні роки теплолічильники СЕМПАЛ були встановлені на сотнях житлових будинків м.Києва в рамках великої енергозберігаючої програми Київської міської державної адміністрації. Причому в даному проекті наша компанія виступила не тільки як великий виробник і постачальник приладів і обладнання, але також проявила себе як велика проектно-монтажна організація. Фірма СЕМПАЛ успішно і в стислі терміни виконала весь комплекс проектно-монтажних і пуско-налагоджувальних робіт по установці і введенню в комерційний облік сотень вузлів обліку теплової енергії. Всього ж у столиці України, м. Києві, експлуатується понад 4300 приладів фірми СЕМПАЛ.

На сьогодні ультразвукові лічильники тепла і води СЕМПАЛ працюють на десятках тисяч багатоквартирних житлових будинків України та інших країн. Так, в м. Ташкенті лічильники СЕМПАЛ встановлені більш, ніж на 3000 житлових будинків. При цьому зняття показань з приладів відбувається дистанційно за допомогою програми Sempal Device Manager.

Ще більш значну економію енергоресурсів і зниження оплати за тепло і воду дає також установка на багатоквартирних будинках регуляторів і індивідуальних теплових пунктів СЕМПАЛ. В окремих випадках установка регуляторів і ІТП дозволяє заощадити при оплаті за тепло до 30-35% і окупається, як правило, за 1-2 опалювальних сезону.

В останні роки тарифи на енергоносії неухильно зростають. Це, в свою чергу, призвело до зростання витрат власників приватних будинків і котеджів, які вони оплачують за опалення і воду. Тому сучасний облік і регулювання тепла і води для власників котеджів, а також для котеджних містечок, є нагальною необхідністю.

Для забезпечення високоточного сучасного обліку тепла і води на котеджах і приватних будинках фірма СЕМПАЛ пропонує ультразвукові лічильники тепла і води СВТУ-11RP з діаметрами умовного проходу Ду 15, 20 і 25 мм.нові теплолічильники від СЕМПАЛ володіють численними вбудованими інтелектуальними функціями і розроблені з урахуванням останніх технологічних досягнень в області створення вимірювальної техніки. Теплолічильник СЕМПАЛ має максимально дружнє багатомовне меню зі зручними підказками і буквально розмовляє з Вами на вашій мові.

Додатковою перевагою є те, що ультразвуковий лічильник СЕМПАЛ працює на ультразвуковому принципі Вимірювання і тому, на відміну від інших приладів, не втрачає свою точність при наявності забруднення або домішок у воді. Наші лічильники стабільно зберігають високу точність вимірювання тепла і води протягом довгих років. Тому ваші можливі втрати і переплати через завищені показань приладів обліку повністю виключені.

Крім того, Тепломережа СЕМПАЛ має підвищений захист від попадання вологи і пилу в корпус і деталі приладу. Корпус приладу має підвищений ступінь пиловологозахисту - IP-68.

Для того, щоб зняти показання з нашого приладу, Вам не потрібно йти до місця, де він встановлений. За допомогою комп'ютера і програми Sempal Devise Manager ви легко можете рахувати дані з лічильника і контролювати споживання тепла і води свого котеджу в будь-яку хвилину і в будь-якому місці. Якщо ви живете в котеджному містечку, то за допомогою даної програми можна також побудувати сучасну систему обліку та регулювання тепла і води в масштабах всього містечка. Для додаткового контролю водоспоживання котеджного містечка в цілому можна встановити лічильник СЕМПАЛ з великим діаметром умовного проходу Ду – 80 мм, 100 мм або вище.

Замовляйте послуги нашої компанії за телефонами:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88

+38 044 355 11 88        +38 050 142 88 88

Приклади рішень