SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/solution/selskohozajstvennye-predpriatia-image-215393137

Сільськогосподарські підприємства

Високоточний облік та регулювання енергоресурсів у сільському господарстві особливо актуальні, оскільки безпосередньо впливають на кінцеву вартість продукції. Адже будь-яке сільськогосподарське підприємство, комплекс чи агрохолдинг, як правило, є великим споживачем тепла та води. До таких підприємств, що потребують опалення та значного споживання водних ресурсів, належать м'ясо-молочні та свинарські заводи, птахофабрики, тепличні господарства, ферми, меліораційні підприємства, консервні та винзаводи тощо.

Ультразвуковий лічильник води і тепла SEMPAL вирізняється точністю, надійністю та якістю й ідеально підходить для потреб сільськогосподарської галузі. Встановлення приладів обліку на різні корпуси сільськогосподарських підприємств та об'єднання цих приладів у систему обліку тепла та води дозволяє організувати сучасний облік енергоресурсів. При цьому будь-яка інформація про тепло- та водоспоживання легко контролюється на будь-якому комп'ютері завдяки програмі Sempal Device Manager.

Часто сільськогосподарські підприємства мають свою котельню або є великими споживачами водних ресурсів. У такому випадку ультразвукові лічильники тепла та води SEMPAL забезпечать надійний облік для діаметрів умовного проходу Ду 100–1000 мм. Зазначимо, що наші прилади великих діаметрів працюють на сотнях масштабних об'єктів і давно зарекомендували себе як сучасний надійний засіб вимірювання води і тепла. При цьому завдяки ультразвуковому методу вимірювання точність наших приладів не залежить від ступеня забрудненості води металевими та механічними домішками.

 Ще більшої економії при оплаті за тепло та воду будь-яке сільськогосподарське підприємство може досягти, встановивши сучасні регулятори температури та індивідуальні пункти SEMPAL Дане обладнання регулює споживання тепла і води в залежності від погодних умов або за тимчасовим графіком, що задається заздалегідь.

Одним із прикладів застосування нашого обладнання є встановлення теплолічильників SEMPAL із діаметрами умовного проходу Ду 65–200 мм на котельні та в тепличному господарстві підприємства «Украфлора-Вінниця» (м. Вінниця). Компанія є одним із сучасних сільськогосподарських підприємств України з вирощування овочів у теплицях та парниках. Серед наших клієнтів в Україні – Яготинський маслозавод (м. Яготин), Комбінат хлібопродуктів (м. Вінниця), пивзавод «Десна» (м. Чернігів), спиртзаводи (м. Вінниця, м. Коростишів), а також багато інших підприємств агропромислового комплексу.

Замовляйте послуги нашої компанії за телефонами:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88

+38 044 355 11 88        +38 050 142 88 88

Приклади рішень