SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/solution/promyslennye-predpriatia-image-257726664

Промислові підприємства

Значне підвищення тарифів на опалення та водопостачання для промислових підприємств робить необхідним швидке впровадження на них заходів щодо організації комерційного обліку та регулювання енергоресурсів. Ультразвукові лічильники тепла та води фірми SEMPAL є найкращим рішенням для організації такого сучасного обліку та регулювання тепло- і водоспоживання. Для нашого обладнання характерні підвищені надійність, якість і точність, і  воно давно застосовуються на промислових підприємствах різного профілю.

Великою перевагою наших приладів є те, що на їх основі можна легко і просто створювати сучасні системи комерційного тепловодообліку та регулювання будь-якої складності, що є особливо актуальним для великих промислових підприємств із великою кількістю цехів та адміністративних будівель. Програма Sempal Device Manager дозволяє отримувати всю необхідну інформацію з багатьох об'єктів і виводити її на єдиний персональний комп'ютер.

Величезний економічний ефект на промислових підприємствах дає встановлення теплолічильника SEMPAL із вбудованими регуляторами тепло- та водоспоживання. Регулювання здійснюється залежно від зовнішніх погодних умов або за заздалегідь встановленим часовим графіком (при цьому температура в будинках знижується в нічний час, у святкові та вихідні дні).

Регулювання споживання енергоресурсів на промислових підприємствах дозволяє отримати таку значну економію при оплаті за воду і тепло, що, як правило, всі витрати на обладнання повністю окуповуються максимум за один опалювальний сезон.

Значну додаткову економію при оплаті за тепло та воду можна отримати також завдяки встановленню та застосуванню регулятора температури або індивідуального теплового пункту SEMPAL. Встановлення такого енергозберігаючого обладнання забезпечує максимально ефективне використання теплових та водних ресурсів на підприємствах різних галузей промисловості.

Серед промислових підприємств, на яких встановлено обладнання SEMPAL, – ВАТ МК "Азовсталь" (м. Маріуполь), "Олександрія вугілля" (м. Олександрія); СДВП "Азот" (м. Сєвєродонецьк), Миколаївський глиноземний завод (м. Миколаїв), УкрТатНафта (м. Кременчук), Дніпропетровський електромеханічний завод (м. Дніпропетровськ), Долинський ГЗК (м. Кіровоград), Луцький підшипниковий завод (м. Луцьк) ), Донтехномаш (м. Донецьк), завод "Промзв'язок" (м. Одеса), алмазний завод (м. Полтава), завод "Хартрон" (м. Харків), ДАХК "Артем" (м. Київ), завод "Квазар" (м. Київ), завод "Веркон" (м. Київ), ХОДУ завод "Арсенал" (м. Київ), Білоцерківський домобудівний комбінат (м. Біла Церква), Київський паперовий комбінат (м. Київ), “Черкасихімволокно” (м. Черкаси), ВАТ "Новосибірський завод хімконцентратів" (м. Новосибірськ, Росія), Слуцькі електричні мережі державного концерну “БІЛЕНЕРГО” (м. Мінськ, Білорусь) тощо.

Замовляйте послуги нашої компанії за телефонами:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88

+38 044 355 11 88        +38 050 142 88 88

Приклади рішень