SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/solution/proektno-montazhni-orhanizatsiyi-image-257717369

Проектно-монтажні організації

Фірма СЕМПАЛ заснована в 1992 році і є великим українським виробником складного енергозберігаючого обладнання - ультразвукових лічильників тепла і води, регуляторів температури (контролерів), індивідуальних теплових пунктів, а також інших видів продукції. В даний час десятки тисяч наших приладів успішно експлуатуються на самих різних об'єктах в Україні і за кордоном.

Реалізація такого великого числа найрізноманітніших проектів була б неможлива без постійної співпраці нашої компанії з проектними та проектно-монтажними організаціями.

Проектні організації давно оцінили зручність, грунтовність і грамотність нашої технічної документації, а також високі надійність і якість нашого обладнання для клієнтів. Тому вони охоче закладають наші прилади та обладнання в нові проекти.

Фірма СЕМПАЛ також має з своєму складі відділ проектування, в якому працюють сильні і грамотні фахівці. Наші інженери-проектувальники мають великий практичний досвід в реалізації величезної кількості найрізноманітніших проектів. Тому наші партнерські проектні організації завжди можуть отримати технічно грамотні поради та консультації щодо включення нашого обладнання в проекти, а також отримати вичерпну інформацію про переваги, які це обладнання дає клієнтам після його установки на реальних об'єктах.

Фірма СЕМПАЛ співпрацює з великою кількістю проектних і проектно-монтажних організацій, багато з яких є нашими дилерами і дистриб'юторами. Тому, якщо ви представляєте проектну організацію – звертайтеся до нас. Ми завжди будемо раді з Вами співпрацювати.

Фірма СЕМПАЛ заснована в 1992 році і є великим українським виробником ультразвукових лічильників тепла і води, регуляторів температури (контролерів), індивідуальних теплових пунктів та інших видів продукції.

Ми добре розуміємо, що установка енергозберігаючого обладнання СЕМПАЛ на десятках тисяч об'єктів в Україні і за кордоном стала можливою тільки завдяки технічно складній і грамотній роботі сотень великих, середніх і малих монтажних і проектно-монтажних організацій.

Наша компанія завжди заздалегідь передбачає той факт, що монтаж лічильників тепла і води, регуляторів, індивідуальних теплових пунктів та іншого обладнання СЕМПАЛ часто проводиться в досить складних умовах, існуючих на реальному об'єкті – обмеженість простору для установки, підвищена вологість, некомфортна температура, і так далі.

Тому фірма СЕМПАЛ завжди прагне максимально полегшити і спростити роботу монтажників при установці нашого обладнання на реальних об'єктах. До кожного виробленого нами приладу або індивідуального теплового пункту ми надаємо повний комплект допоміжних деталей для монтажу-гайки, відповідні Фланці, прямі ділянки, захисні гільзи, відводи і так далі.

Завдяки такому підходу сотні монтажних організацій вже оцінили комфорт і зручність монтажу і пуско-налагодження нашого обладнання на реальних об'єктах в найжорсткіших умовах.

Наше підприємство також має в своєму складі монтажний підрозділ, який має багаторічний досвід з монтажу та введення в експлуатацію сотень самих різних об'єктів. Фахівці Монтажного підрозділу завжди готові дати консультації з питань установки нашого обладнання на об'єктах будь-якого ступеня складності.

Фірма СЕМПАЛ завжди з почуттям глибокої вдячності ставиться до технічно складної роботи кожного з сотень слюсарів, зварювальників, інженерів-установників, які брали участь в установці і введенні в експлуатацію наших приладів і обладнання на десятках тисяч самих різних об'єктів.

Наше підприємство співпрацює з великою кількістю монтажних і проектно-монтажних організацій, багато з яких є нашими дилерами і дистриб'юторами. Тому, якщо ви представляєте монтажну організацію – звертайтеся до нас. Ми завжди будемо раді співпрацювати з Вами.

Замовляйте послуги нашої компанії за телефонами:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88

+38 044 355 11 88        +38 050 142 88 88

Приклади рішень