SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/about-image-257711438

Про нас

Основним фундаментом і водночас рушійною силою компанії SEMPAL є це люди, які в ній працюють. Кожен наш співробітник – це грамотна та високоосвічена людина, справжній професіонал у своїй галузі, готовий брати на себе відповідальність та швидко приймати необхідні рішення.

Ми створюємо обладнання найвищого класу, яке працюватиме на Ваших об'єктах 15 і більше років, адже при його розробці та серійному випуску ми забезпечуємо підвищені точність, надійність та якість.
Ми намагаємося зробити так, щоб кожен, хто звернувся до нас уперше, став нашим постійним клієнтом. І ми вдячні нашим дилерам, дистриб'юторам та клієнтам, які встановили на своїх об'єктах у різних країнах десятки тисяч приладів торгової марки SEMPAL.

НАША МІСІЯ

Ми виробляємо масові високотехнологічні прилади для вимірювання та регулювання різних енергетичних параметрів.
Ми пропонуємо нашим клієнтам за розумну ціну високоточні, надійні та багатофункціональні пристрої, що гідно конкурують із продукцією найбільших світових компаній.
Ми прагнемо, щоб покупці були максимально задоволені якістю нашої продукції та після першого замовлення ставали нашими постійними клієнтами.

ГОЛОВНА СТРАТЕГІЧНА МЕТА

Стати міжнародною компанією, яка динамічно розвивається, з відомою торговою маркою і поставляти вироблені нами прилади спочатку в країни СНД, а потім і в інші держави, гідно конкуруючи за ціною та якістю з провідними світовими виробниками такого обладнання.
Досягти максимального проникнення на ринки різних країн світу за збереження мінімально необхідних розмірів компанії.

СТРАТЕГІЯ ВИРОБНИЦТВА

Кожен співробітник має перебувати в стані постійного вдосконалення свого виробничого процесу і навіть інших виробничих процесів фірми.

СТРАТЕГІЯ ВІДНОСИН МІЖ СПІВРОБІТНИКАМИ ТА ФІРМОЮ

Стратегічні цілі розвитку фірми – постійне поліпшення матеріального становища та підвищення соціальної захищеності своїх співробітників, підтримання їх високого морального духу та впевненості в завтрашньому дні, постійний розвиток та підвищення їх особистих та професійних якостей і, зрештою, формування єдиної команди професіоналів, здатної ефективно вирішувати будь-які завдання та долати будь-які перешкоди.
У свою чергу, співробітники, цілком усвідомлюючи, що їхнє матеріальне та соціальне становище безпосередньо зумовлене фінансовими можливостями фірми, докладають усіх зусиль для того, щоб їхня робота була виконана якнайкраще.

ЯКУ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧУ ПРОДУКЦІЮ МИ ВИРОБЛЯЄМО

Компанія SEMPAL виробляє такі види енергозберігаючого обладнання:

Енергозберігаюче обладнання SEMPAL при встановленні на об'єкти дозволяє суттєво знизити оплату за енергоресурси та швидко окуповується. В середньому встановлення теплолічильника SEMPAL дозволяє знизити оплату за тепло на 20-30%, встановлення регулятора дозволяє заощадити ще 15-20%, а встановлення індивідуального теплового пункту SEMPAL знижує оплату за енергоресурси на 20-35% залежно від конкретного об'єкта.
За сучасних тарифів на енергоресурси термін окупності енергозберігаючого обладнання SEMPAL, як правило, не перевищує одного, максимум – двох років, а іноді становить лише 2-3 місяці.

thumb-/about-image-257711496

SEMPAL у цифрах

28 років

ДОСВІД

Багаторічний досвід SEMPAL у галузі розробки та промислового випуску енергозберігаючого обладнання – найкраща гарантія для наших клієнтів.

100 %

ЯКІСТЬ

Система управління якістю відповідає стандартам ISO 9001: 2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 та сертифікована DEKRA (Німеччина).

99.7 %

ТОЧНІСТЬ

Сучасні методи вимірювань у поєднанні з досконалістю їх технічної реалізації забезпечують високу точність та стабільність приладів.

99.8 %

НАДІЙНІСТЬ

Жорсткий багатоступеневий контроль кожної деталі та кожного виробничого процесу дозволяє надавати гарантію терміном 4 роки на кожен наш виріб.

25 %

ЕКОНОМІЯ

Застосування вимірювального та контрольного обладнання SEMPAL забезпечує нашим клієнтам економію до 30% при оплаті за дорогі енергоресурси.

ІСТОРІЯ

Компанію SEMPAL було засновано далекого 1992 року. З тих сотень тисяч компаній, банків та холдингів, із якими ми розпочинали одночасно. на сьогодні вціліли лише одиниці.
Щодня у світі відбуваються тисячі подій, і умови для розвитку бізнесу стрімко змінюється. Ми аналізуємо те, що відбувається навколо, та гнучко змінюємо тактику залежно від зовнішніх обставин. Однак основні цінності та стратегічні цілі підприємства залишаються незмінними протягом десятків років. Ми спокійно крокуємо вперед своїм шляхом, пристосовуючись до змін. І ми намагаємося змінити світ на краще, постійно вдосконалюючи свою продукцію та пропонуючи нові рішення.

1992

3 серпня в м. Києві фірма SEMPAL почала своє існування. У перші роки колектив підприємства являв собою невелику групу розробників, сформовану з наукових співробітників Національної академії наук України, а також із досвідчених інженерів-розробників та конструкторів, які раніше працювали на закритих підприємствах військово-промислового комплексу.
Первісний кадровий склад на довгі роки вперед визначив основні принципи компанії:
- ретельний науковий підхід до розробки нових приладів та програмного забезпечення;
- підвищені вимоги до точності, надійності та якості обладнання, яке випускається серійно.

1994

Випущено першу серійну модель одноканального ультразвукового лічильника НМВ-93.02. Більшість випущених приладів цієї моделі після встановлення пропрацювали на різних об'єктах понад 12 років. Так, ультразвуковий теплолічильник НМВ-93.02 за №1 і в 2017 році ще успішно експлуатувався. Це 23 роки надійної роботи обладнання SEMPAL.

1994 - 1995

Випущено першу серійну модель одноканального ультразвукового лічильника НМВ-93.02.