SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/projects-image-230544728

Проєкти

thumb-/projects-image-230544740
ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»
Тип обладнання:
Теплолічильники СВТУ-10М і СВТУ-11, діаметри DN32 – DN200
Країна, місто:
Виробничі цехи, житлові будинки. Понад 40 об’єктів ,Україна, м. Запоріжжя
Цікаві факти:

ПАТ «Запоріжсталь» – одне з найбільших металургійних підприємств в Україні. Тут частину теплолічильників СЕМПАЛ великих діаметрів було встановлено на цехах та виробничих будівлях, а інша частина – на житлових будинках, які було побудовано для працівників цього підприємства.

Прилади СЕМПАЛ також встановлено на ВАТ Меткомбінат «Азовсталь» (м. Маріуполь), на СДПП «Азот» (м. Сєвєродонецьк) та багатьох інших великих промислових підприємствах.

thumb-/projects-image-230544742
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК РЕСПУБЛІКИ УЗБЕКИСТАН
Тип обладнання:
Теплолічильник СВТУ-10М, діаметр DN100
Країна, місто:
Національний банк Республіки Узбекистан,Узбекистан, м. Ташкент
Цікаві факти:

Ультразвуковий теплолічильник СЕМПАЛ забезпечує комерційний облік тепла на будівлі Національного банку Республіки Узбекистан.

Прилади СЕМПАЛ встановлено на численних адміністративних будівлях м. Ташкента: Сенат Республіки Узбекистан, Олій Мажліс (Верховна Рада) Республіки Узбекистан, Міністерство фінансів та Національний банк Узбекистану, Республіканська біржа та Валютна біржа Узбекистану та багатьох інших.

thumb-/projects-image-230544744
ДЕРЖАВНИЙ МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ТИМУРИДІВ
Тип обладнання:
Теплолічильник СВТУ-10М, діаметр DN32
Країна, місто:
Вузол комерційного обліку тепла,Узбекистан, г. Ташкент
Цікаві факти:

Державний музей історії Тимуридів було споруджено у центрі Ташкента у 1996 році. Музей присвячено розвитку науки, освіти та культури в епоху Аміра Тимура – видатного полководця, політика та реформатора Середньої Азії.

Прилади СЕМПАЛ широко застосовують для організації обліку енергоресурсів на багатьох будинках культурної сфери, серед яких – Національний театр опери та балету в Одесі, а також багато інших будівель адміністративного та культурного призначення.

thumb-/projects-image-230544746
УП ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ТАШТЕПЛОЕНЕРГО», ТЕЦ
Тип обладнання:
Теплолічильники СВТУ-10М, діаметри DN300 – DN600
Країна, місто:
Усі ТЕЦ УП ВО «Таштеплоенерго»,Узбекистан, м. Ташкент
Цікаві факти:

ВО «Таштеплоенерго» є основним постачальником теплової енергії у столиці Узбекистану. У рамках програми Міністерства енергетики Узбекистану на всіх діючих ТЕЦ м. Ташкента було встановлено теплолічильники СЕМПАЛ великих діаметрів з DN300 – DN600. Установка обладнання СЕМПАЛ лише на дві великі котельні окупилася практично за 1 місяць.

Сотні теплолічильників СЕМПАЛ з діаметрами DN 100-1000 мм успішно експлуатуються на численних ТЕЦ та котельнях.

thumb-/projects-image-230544748
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ «КПІ»
Тип обладнання:
Теплолічильники СВТУ-10М, діаметри DN32 – DN80
Країна, місто:
Учбові корпуси й гуртожитки КПІ. Встановлено 28 об’єктів,Україна, м. Київ
Цікаві факти:

Київський політехнічний інститут сьогодні є найбільшим технічним університетом України. Комерційний облік тепла на всіх корпусах та гуртожитках університету забезпечують прилади СЕМПАЛ.

Ультразвукові теплолічильники СЕМПАЛ із діаметрами DN32 – DN100 встановлено на навчальних корпусах, гуртожитках та в котельні Національного аерокосмічного університету ім. Н. Є. Жуковського «ХАІ», а також на багатьох інших університетах, школах та дитячих садках.

thumb-/projects-image-230544750
СТАНЦІЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ CEDAE
Тип обладнання:
Теплолічильник СВТУ-10М, діаметр DN400
Країна, місто:
Вузол обліку води на станції водоочищення CEDAE,Бразилія, м. Ріо-де-Жанейро
Цікаві факти:

Ультразвуковий лічильник води СЕМПАЛ забезпечує сучасний високоточний облік води на станції водопостачання в Ріо-де-Жанейро. Прилад встановили бразильські монтажники за технічної підтримки наших спеціалістів.

Сотні приладів СЕМПАЛ великих діаметрів DN-100 – DN-1000 використовують на великих промислових об'єктах, сільськогосподарських підприємствах, а також на водних станціях та водоканалах.

thumb-/projects-image-230544752
БАГАТОКВАРТИРНІ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ М. КИЄВА
Тип обладнання:
Теплолічильники СВТУ-10М і СВТУ-11, DN20 – DN 80
Країна, місто:
Багатоквартирні житлові будинки. Встановлено понрад 4300 об’єктів,Україна, м. Київ
Цікаві факти:

Першим етапом масштабної установки теплолічильників СЕМПАЛ була Програма встановлення вузлів обліку теплової енергії на 762 будинках Шевченківського району м. Києва. У цьому проєкті компанія СЕМПАЛ уперше виступила не тільки як виробник приладів обліку, але також як велика проєктно-монтажна організація.

Наразі лише у столиці України на різних об'єктах експлуатують понад 4300 теплолічильників СЕМПАЛ. Наші прилади широко використовують у багатоповерхових житлових будинках.

thumb-/projects-image-230544754
БІЗНЕС-ЦЕНТР «ПАРУС»
Тип обладнання:
Теплолічильник СВТУ-10М, DN32 - DN80
Країна, місто:
Дахова котельня. Встановлено 27 приладів,Україна, м. Київ
Цікаві факти:

Бізнес-центр «Парус» – це 33-поверхова офісна будівля класу «А», яка є одним із наймасштабніших проєктів у центральній частині столиці України. Контроль параметрів тепловодопостачання здійснюють 27 ультразвукових теплолічильників СЕМПАЛ.

Прилади компанії експлуатують на багатьох об’єктах комерційної нерухомості, поміж яких: «Промінвестбанк», «Укртелеком», ФК «Динамо-Київ» і багато інших об’єктів.