SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/solution/budivelni-orhanizatsiyi-image-257706433

Будівельні організації

При будівництві нового житлового будинку, офісного або промислового будинку важливим питанням є грамотний вибір засобів обліку тепла і води, які будуть встановлені на таких об'єктах. Такий вибір часто робиться ще на стадії проектування нового об'єкта – задовго до початку будівельних робіт.

Очевидно, що і Будівельні компанії, і їх клієнти однаково зацікавлені в тому, щоб обладнання, що працює на їх об'єкті, відрізнялося високою якістю, і довгі роки надійно працювало при мінімальних експлуатаційних витратах.

Ультразвукові лічильники тепла і води СЕМПАЛ давно зарекомендували себе як сучасне і надійне обладнання для високоточного обліку і регулювання енергоресурсів. Наші прилади працюють в різних країнах на десятках тисяч найрізноманітніших об'єктів-багатоповерхових житлових будинках, офісних будівлях, школах, лікарнях, об'єктах промислового і сільськогосподарського призначення. Значна частина об'єктів, на яких встановлено обладнання СЕМПАЛ – нові житлові будинки, будівлі та споруди, будівництво яких було реалізовано великими будівельними компаніями.

У зв'язку з підвищенням цін на енергоресурси велика увага з боку будівельних компаній приділяється питанням енергозбереження та підвищення енергоефективності в нових споруджуваних будинках і будівлях. Тому при проектуванні таких об'єктів велике значення надається питанням регулювання тепло - і водоспоживання. Для цих цілей ідеально підходять регулятори температури і індивідуальні теплові пункти СЕМПАЛ. Регулятори температури дозволяють реалізувати погодинне і погодне регулювання на нових об'єктах, а установка індивідуальних теплових пунктів СЕМПАЛ дозволяє організувати опалення та водопостачання нового житлового будинку або будівлі на найсучаснішому рівні.

Важливе значення в нових житлових будинках і будівлях різного призначення приділяється побудові систем обліку і регулювання. Це завдання вирішує програма Sempal Device Manager, яка дозволяє дистанційно контролювати всі необхідні параметри тепло - і водоспоживання і гнучко управляти споживанням енергоресурсів на об'єкті.

Серед великих будівельних компаній, які встановили на своїх об'єктах обладнання СЕМПАЛ-Холдингова компанія "Київміськбуд", будівельна компанія" ТММ", будівельна компанія КП" Жилінвестбуд", будівельна компанія КП" Жилінвестбуд«, будівельна компанія» Укренергобуд "(всі - м.Київ), Житлобут" Запоріжсталі " (м. Запоріжжя) та багато інших.

Замовляйте послуги нашої компанії за телефонами:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88

+38 044 355 11 88        +38 050 142 88 88

Приклади рішень