SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/service/zamina-teplo-ta-vodolicilnikiv-image-257709118

Заміна тепло- та водолічильників

Заміна старого тепловодолічильника на новий із часом так само необхідна, як і проведення регулярної повірки приладу.

Із часом  будь-яке обладнання потребує модернізації. Прилади обліку тепла та води не виняток. Ми як виробник енергоефективного обладнання постійно працюємо над удосконаленням моделей та їх максимальною адаптацією до різних умов експлуатації. Змінюються технології та матеріали виготовлення лічильників, покращуються їхні властивості, оновлюються системи обробки та збору даних, забезпечуються можливості для полегшеної заміни приладів, їх обслуговування та повірки.

Чимало підприємств досі використовують старі іноземні або вітчизняні лічильники, які вже давно слід оновити. Саме для таких підприємств ми створили моделі, що відповідають усім міжнародним стандартам та чудово підходять для заміни без зайвих маніпуляцій та встановлення додаткових прямих ділянок труб.

За час існування фірми SEMPAL десятки тисяч приладів її виробництва було встановлено на житлових будинках, дитсадках, школах, університетах, лікарнях, адміністративних закладах і промислових підприємствах. Наша продукція від початку підтверджувала свою ефективність та надійність, однак протягом років вузли обліку вдосконалились. Тому ми пропонуємо на спеціальних умовах замінити старі прилади на нові та підвищити рівень обліку природних ресурсів.

Для отримання більш докладної інформації звертайтеся за номерами телефону: