SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/service/poverka-scetcikov-image-257722581

Повірка лічильників

Метрологічна повірка лічильника обліку води або тепла - це обов'язкова і необхідна процедура для кожного лічильника. Проведення аналізу роботи лічильника підтверджує працездатність приладу, за яким ви проводите оплату за тепло і воду. Крім того, своєчасна повірка мінімізує ймовірність появи технічних несправностей, через які ваші прилади можуть давати «завищені» показання.

Ми рекомендуємо відправляти прилад на перевірку кожні 4 роки. Вся процедура проводиться фахівцями на професійних установках. За підсумками повірки фірма, яка проводить аналіз, видає свідоцтво про повірку вимірювального приладу з печаткою державного повірника.

Етапи повірки лічильника:

  1. Перед кожною повіркою лічильник тепла або води слід розпломбувати. Важливо скласти 2-сторонній акт між споживачем і теплопостачальною організацією із зазначенням номерів знятих пломб і показань лічильника на момент розпломбування.
  2. Після цього лічильник демонтують і передають на підприємство, яке проводить повірку приладу.
  3. При проведенні повірки лічильник перевіряється на відповідність точності вимірювання витрати води, температури і різниці температур теплоносія. У приладів з автономним живленням при необхідності замінюється акумуляторна батарея.
  4. Після проведення повірки користувачеві видається свідоцтво про повірку і готовності лічильника до подальшої експлуатації.

Для отримання більш докладної інформації звертайтеся за номерами телефону:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88