SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/service/pokraska-metalla-image-215388401

Пофарбування металу

Може скластися думка, що пофарбування металу – це досить легкий процес: досить опустити пензлик в фарбу, розмазати по металу і зачекати, поки висохне. Насправді все не так просто, як здається, адже сам процес нанесення емалей вимагає не тільки умінь і навичок, а й знань про склад і види фарб, про особливості металевих поверхонь, про періодичність нанесення шарів. Пропонуємо розібратися в цьому разом.
 
На сьогоднішній день є дуже великий вибір емалей. Існує також безліч видів акрилових фарб, в їх складі є добавки, що запобігають впливу погодних умов на структуру металу.
 
Фарби, як і будь-який інший матеріал, мають свої відмінні риси і функції. Вони можуть бути такими, що швидко сохнуть, такі фарби називають нітроемалями. Є фарби, які сохнуть довго. Лакофарбові матеріали, а зокрема фарби по металу, переважно мають легкозаймисті властивості. Але є і спеціальні протипожежні емалі, ними захищають металеві конструкції від впливу сильних температур.
 
Існує кілька видів металевих поверхонь: зі сталі, з кольорових металів, із оцинковки. Кожен вид потрібно фарбувати спеціально призначеною фарбою.
 
Наприклад, для деталей зі сталі зазвичай застосовують масляні або алкідні фарби, а якщо Ви фарбуєте мідну, алюмінієву або бронзову поверхню, то необхідно попередньо нанести спеціальну грунтовку або використовувати фарби, які містять епоксидні смоли. Також застосовують поліуретанові фарби.
Щоб покрити оцинкований покрівельний матеріал, необхідно використовувати масляні фарби. Незважаючи на те, що оцинковані поверхні стійкі до корозії, варто все ж таки захищати їх фарбами. Крім того, це виглядатиме естетично.
Можна довго підбирати фарбу, потім – приміщення для забезпечення необхідних умов для нанесення фарби на метал. А можна просто довіритися професіоналам. ДП “Семпал” пропонує послуги із фарбування різних поверхонь металів, використовуючи різноманітні технології нанесення фарби. На нашому підприємстві можна пофарбувати вироби різних габаритів:

  • При порошковому фарбуванні – до 1 куб. м.;
  • Інші види фарбування – без обмежень.

Для отримання більш докладної інформації звертайтеся за номерами телефону: