SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/service/rekonstrukciamodernizacia-image-246515573

Реконструкція / модернізація

Досить часто ми чуємо, що енергомодернізація будинків – утеплення фасадів, заміна вікон, дверей та застарілих вузлів обліку новими, встановлення індивідуальних теплових пунктів – досить дороге задоволення. Проте українці не враховують невпинне щорічне зростання вартості ЖКП. Витрати на обігрів домівок стають дедалі більшими, а підвищена вартість опалення жодним чином не впливає на покращення якості теплової енергії, яку отримують мешканці багатоповерхівок.
 
Ми невпинно продовжуємо розповідати про державні програми співфінансування, які запровадив Фонд Енергоефективності. Ними вже скористалося багато дитячих садків, шкіл, житлових багатоповерхівок. Ці програми передбачають надання інструментів для термореновації забудов. Для мешканців багатоповерхівок є можливість отримати гранти на проведення модернізації будинку в розмірі до 70% та почати заощаджувати вже через один опалювальний сезон, адже окупність проведення енергоефективних заходів становить 1-1,5 сезони.
 
До основних моментів енергомодернізації належать: заміна й утеплення трубопроводів гарячої води і теплопостачання, утеплення фасадів, заміна вікон, парапетів та зовнішніх дверей, встановлення індивідуальних теплових пунктів та автоматичних балансувальних клапанів. Ці заходи дозволяють покращити якість отриманої теплової енергії, забезпечити рівномірність подачі тепла для всіх квартир та регулювати його інтенсивність залежно від погодних умов.
 
Нещодавно черговим успішно реалізованим проєктом модернізації став житловий будинок у Львівській області. Тепер мешканці будинку заощаджуватимуть понад 491,9 тис. кВт∙год/рік або 641,2 тис. грн/рік.
Якщо ви також хочете жити в теплій оселі, платити за реально використане тепло і заощаджувати на опаленні, тоді звертайтеся до нас – ми з радістю проведемо енергоаудит будівлі, допоможемо вам розробити проєкт для участі у програмах співфінансування та підібрати необхідне обладнання. Давайте робити наше життя теплим і комфортним!

Для отримання більш докладної інформації звертайтеся за номерами телефону:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88