SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/service/gibka-i-pressovanie-image-257729488

Згинання та пресування металу

Метал є невід'ємною складовою більшості деталей, предметів побуту та інших виробів. Без металевих конструкцій розвиток будівельних технологій та інновацій не був би можливим у тому вигляді, в якому існує зараз. Для того, щоб зі звичайного листа металу виготовити потрібний елемент, заготовка попередньо проходить через кілька етапів металообробки задля спрощення подальшого застосування.
 
Згинання металу є поширеним видом металообробки, адже метал – доволі еластичний матеріал, який можна легко згинати і надавати йому будь-якої форми. Цей процес найчастіше застосовується для листового металу та металевих прутів.
Згинання металу – ефективний і технологічний спосіб виготовлення безшовних конструктивних елементів. Монолітність збільшує міцність виробу, усуває необхідність у зварюванні, отже, зайвих витратах.
 
Пресування металу – одна з найбільш передових технологій виробництва комплектуючих різних форм та розмірів. Обробка тиском дає можливість виготовляти великі партії виробів з листового металу або інших заготовок. Пресування полягає в тому, щоб видавити з металевого листа або іншої заготовки необхідний елемент. Це роблять за допомогою величезного тиску та форми, що змушують заготовку деформуватися в бажану форму. За допомогою штампувальних пресів та пресів високого друку найчастіше створюють металеві пластини, елементи декору або посуд, наприклад, металеві каструлі або тарілки.
 
Процеси виготовлення конструкцій та деталей завдяки пресуванню та згинанню металу дають Вам можливість швидко реалізовувати все задумане. Саме такі якісні роботи здійснює наше ДП "СЕМПАЛ". Тому можете із впевненістю до нас звертатися задля реалізації усіх ваших ідей та потреб!

 
Для отримання більш докладної інформації звертайтеся за номерами телефону: