SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/usefull/individualnye-teplovye-punkty-na-predpriatiah-image-257726315

Індивідуальні теплові пункти на підприємствах

Індивідуальні теплові пункти підходять для:

  • Багатоквартирних будинків старого типу;
  • Багатоквартирних новобудов;
  • Шкіл, університетів, дитячих садків;
  • Медичних закладів;
  • Адміністративних та офісних будівель;
  • Промислових та сільськогосподарських об'єктів.

Зважаючи на специфіку роботи, об'єктам, які перелічено вище, не має сенсу опалювати приміщення на повну потужність у різний час однаково. Таким чином, підприємства змушені платити за нераціональне використання тепла. З нинішніми тарифами на опалення переплата влітає у чималу суму.

Тому великі підприємства та організації неодноразово стають клієнтами нашої компанії. Нині для таких підприємств встановлення індивідуального теплового пункту – найбільш ефективний і швидкоокупний спосіб скоротити витрати на опалення.

За допомогою ІТП регулювання температури в системі опалення здійснюють завдяки двоходовому клапану з електроприводом та датчику температури: при зміні температури зовнішнього повітря сигнал передається на контролер С-11, який автоматично збільшує чи зменшує теплоспоживання будівлі.

Основною перевагою обладнання ІТП є можливість оптимізувати теплоспоживання з урахуванням різних алгоритмів регулювання, забезпечуючи найбільшу економію теплової енергії в осінній та весняний періоди теплопостачання, а також під час різких відлиг завдяки плавному та гнучкому регулюванню відповідно до температурного графіка. За такого налаштування теплоносій (гарячу воду) в системі опалення подаватимуть лише в години роботи, а в нічний час, святкові та вихідні дні температуру теплоносія буде значно знижено (у разі потреби). Щоб регулювати та змінювати параметри в тепловому пункті, постійний обслуговчий персонал не потрібний: обладнання дозволяє керувати режимами теплоспоживання об'єкта дистанційно.

Крім системи регулювання, до конструкції індивідуального теплового пункту входять циркуляційні помпи, які забезпечують рівномірний розподіл температури, а також прилад обліку енергії, який дозволяє платити тільки за витрачені Гкал, і допоміжне обладнання.

Замовляйте послуги нашої компанії за телефонами:

+38 044 337 11 88        +38 098 163 88 88

+38 044 355 11 88        +38 050 142 88 88