SEMPAL

Виробник сучасного
енергоефективного обладнання для обліку
та регулювання теплової енергії та води

thumb-/service/frezernye-raboty-image-257720432

Фрезерні роботи

Фрезерні роботи зараз користуються великою популярністю. Суть технології полягає в тому, що технологічні операції з обробки металу виконуються за допомогою фрези, яка може бути різноманітних конфігурацій. Вона обертається разом із поступним різноспрямованим рухом чітко закріпленої деталі, що піддається обробці.
Переважну більшість фрезерних робіт по металу фахівці виконують на вертикально-фрезерних станках. Якість результату завжди залежить від експертного підходу до підготовки процедури, вибору правильних параметрів та, безумовно, від рівня кваліфікації майстра.
Технологія фрезерних робіт різниться залежно від типу станка, матеріалу вживаних деталей і ступеня складності заготовки, яку потрібно обробити.

Найпоширенішою є така класифікація:
  • Технологія фрезерування на звичайному станку. Цей стандартний процес складається з кількох етапів: закріплення заготовки, увімкнення станку з подальшим встановленням мінімальної швидкості, вибір правильного положення станини, зупинка шпинделя, обрання необхідних параметрів глибини і швидкості, безпосередньо проведення обробки.
  • Для отримання бажаних результатів майстер повинен розбиратися не лише в тому, як має працювати устаткування, з яких частин воно складається, як вони пов’язані між собою, в чому полягає специфіка застосування кожного інструмента, а й знати властивості всіх металів.
  • Фрезерування на агрегатах із числовим програмним управлінням (ЧПУ). Наявність електронного керування надає процесу обробки легкості та зрозумілості. Автоматизована система максимально точно виконує програму, задану спеціалістом-оператором на основі рисунків і ТЗ, що забезпечує досконале управління операцією.
  • Лазерна обробка деталей на станку із ЧПУ. За допомогою цієї процедури можна досягти максимальної точності створеного елемента, ще й заощадивши час на виготовлення одиниці деталі.

ДП “СЕМПАЛ” виконує фрезерні роботи будь-якої складності. Висока кваліфікація наших працівників у комплексі з високоефективним якісним устаткуванням допомагає задовольняти усі потреби наших клієнтів та надавати їм послуги належного рівня.

Для отримання більш докладної інформації звертайтеся за номерами телефону: